Бананка жіноча - купити сумки бананки жіночі в Києві, бананки жіночі в інтернет-магазині сумок 11bags.com.ua
Меню
Ваш Кошик

Бананка жіноча

Фільтри

Купити бананку і додати сучасних акцентів в образ

Сьогодні багато поціновувачів стилю у різному віці хочуть розширити свій гардероб аксесуарів, зробивши ставку на жіночу бананку, яка у порівнянні з іншими моделями, вирізняється такими характерними елементами:

  • Компактна, при цьому зручна форма.

  • Можливість носити на поясі, або через плече як на легкий, так і теплий верхній одяг.

  • Гармонійне доповнення різних стилів, але найбільш гарно аксесуар адаптується до міського, кежуал та спортивного.

Роблячи замовлення на «11 Bags», гарантовано отримуєте товари, створені італійськими виробниками із дотриманням усіх технологій, починаючи з вибору шкіри та закінчуючи встановленням фурнітури. У такій сумці можна носити телефон, ключі, гаманець, косметику, засоби гігієни, ласощі для песика, що особливо актуально, коли постійно його вигулюєте на вулиці.

Що враховувати у виборі, коли хочете купити жіночу бананку?

Попри те, що на самому початку модель була розрахована у більшості на чоловіків, вона одразу стала популярна і серед дівчат. У каталозі інтернет-магазину представлені варіанти з якісної шкіри, що підкорять потенційних власниць гармонією стилю, зручності та сучасності. Говорячи про основні аспекти, що треба брати до уваги, коли приглядаєте ту чи іншу модель, зупинимося на таких:

  1. Розмір: представлені компактні, так і збільшенні розміри, щоб можна було брати з собою ще більше потрібних речей.

  2. Ергономічність: традиційно сумка може мати 2–3 відділення, серед яких як внутрішні, так і зовнішні.

  3. Форма: характерна конфігурація, що нагадує довгуватий фрукт із легким заокругленням по центру; в аксесуарі може бути представлена жорстким чи м’яким каркасом. У першому випадку виріб виглядає більш міцно, має характерні елементи для класичного стилю. У другому – гарно комбінується з різними варіантами носки: на поясі, чи через плече.

  4. Довжина ремінця і чи передбачена можливість його змінювати для комфорту. У деяких різновидах для зручності є коротка ручка на верхній кришці, щоб можна було легко відкривати вертикальну кишеню.

  5. Матеріал. У магазині представлені рішення з якісної шкіри, яка може бути матовою, глянцевою. Застібки виконані у кольоровому рішенні чи покриттям хрому, традиційно «язички» невеликі, а інколи можуть бути оформлені з того ж матеріалу, що і сам виріб.

Пропонуємо купити сумку бананку жіночу, обравши з різних кольорових рішень. Поруч із традиційними популярними чорними, коричневими, можна обрати білі, кремові, золотисті. Регулярно оновлюється асортимент цікавими рішеннями, де відбувається поєднання кольорів: вставок на окремих кишенях, чи у вигляді декоративних нашивок.

Бананки жіночі – гармонійне доповнення образу

Ключова особливість жіночої бананки – компактність і зручність носіння, що дозволяє звільнити руки. Аксесуар гарно підходить для доповнення образу зі спортивним костюмом, джинсами та худі, і навіть легкою сукнею чи спідницею – універсальна форма підкреслить завершений гармонійний образ.

Зможете насолодитись асортиментом та приміряти модель у нашому шоурумі, розташованому у ТЦ «Метроград» в Києві, або у деталях розглянути виріб на фото, розміщених на сайті, поставити при необхідності питання консультантам. Відправка здійснюється через «Нову пошту» за мінімальною передплатою 200 грн. При отриманні оплатити можна готівкою, карткою з урахуванням післяплати. Ціни на якісні, сучасні брендові моделі порадують доступністю. Реалізуємо фірмові аксесуари у брендовому пакуванні.