Портфель - замовити портфель чоловічий в Україні, чоловіча сумка портфель в інтернет-магазині жіночих сумок 11bags.com.ua
Меню
Ваш Кошик

Портфель чоловічий

Фільтри

Купити портфель для створення ділового стилю

Портфель чоловічий – унікальна практична річ, що додає шарму та характерних офісному діловому стилю акцентів в образі чоловіка. Такий аксесуар досить популярний уже понад декілька століть, і попри зміну модних тенденцій, тематичні історичні зміни, завжди був популярним серед прихильників. Говорячи про причини популярності та існування крізь історичні епохи, варто назвати такі фактори:

  1. Естетичне формування ділового образу та іміджу.

  2. Зручно завжди мати під рукою потрібні речі.

  3. Можливість переносити папери, теки, блокноти, смартфони, ключі.

На сайті інтернет-магазину «11 Bags» представлені аксесуари від перевірених європейських брендів, які сформували стабільну репутацію та отримали низку схвальних відгуків від тих, хто вже замовив та користується товарами.

Портфель купити та сформувати завершений образ

Для зручності самостійного вибору представлена проста та зрозуміла форма, у якій можете вказати, який колір бажаєте обрати та яка допустима вартість на товар. Завдяки серії фотографій можна деталізовано подивитися, як товар виглядає і зробити замовлення. Ми завжди раді вам у шоурумі «11 Bags», що розташований у Києві у ТЦ «Метроград» у самому центрі столиці.

Аби портфель чоловічий пасував до образа, радував якістю, варто під час вибору окреслювати такі аспекти:

  • Фактура натуральної шкіри: на вибір клієнтів представлені матові та глянсові варіанти.

  • Кількість ручок: одна чи дві.

  • Кількість та формат кишень: внутрішні чи зовнішні, а також чи є місця для зручного зберігання ручок.

  • Наявність чи відсутність додаткового ремінця із можливістю подовження для зручності носіння на плечі, або лише у руках.

  • Формат короткої ручки для долоней: одинарна чи подвійна, м’яка чи жорстка.

Представлені товари в асортименті виконані у вигляді жорсткого каркаса, так і м’якого, при цьому навіть у такому рішенні вони гарно тримають форму і захищають покладені речі. Обрати можете аксесуар, виконаний як з матової, так і глянцевої шкіри. У деяких різновидах додатково передбачена можливість регулювання місткості завдяки блискавці по периметру. А серед варіантів застібок є кнопки, поворотні замки, блискавки, внутрішні магніти та комбіновані рішення.

Вирішили замовити портфелі? – Купити у нас – вдале рішення

Налагоджені прямі постачання товарів від перевірених виробників гарантують реалізацію товарів найвищої якості. Плюс, консультанти завжди готові прийти на допомогу і проконсультувати у виборі тієї чи іншої моделі. Роблячи замовлення портфеля чоловічого на сайті, або купуючи його у шоурумі, подивіться детально до якості фурнітури, адже поруч із якісною натуральною шкірою повинна бути гарна фурнітура, що підкреслює стиль, престижність та статусність виробу.

Ми реалізуємо як традиційні моделі, так і фасони, що тільки виходять на ринок, підкорюючи серця потенційних, навіть надзвичайно вибагливих власників. Товари в асортименті постачаються у фірмовому пакуванні. Подібні речі стануть надзвичайно корисними та подарунками, що запам’ятаються, адже з ними образ буде завершений і надзвичайно гарний.

Носити портфель чоловічий можна у будь-який сезон. Він гармонійно виглядає як із пальто чи курткою, так і жакетом, або сорочкою, що носиться у теплу пору року. Знайде рішення у чорному, коричневому та інших відтінках, які точно не залишать клієнтів байдужими практичністю та цілісністю форми.