Парасолька - купити парасольки в Києві, парасолька в інтернет-магазині жіночих сумок 11bags.com.ua
Меню
Ваш Кошик

Парасолька

Фільтри

Пропонуємо стильні парасольки для вашого завершеного образу

У шоурумі та в інтернет-магазині 11Bags можна купити парасольку від перевірених європейських торговельних марок, і насолодитися не лише якістю, але й унікальними стильовими рішеннями, що доповнять класичний, сучасний, кежуал, міський образ чоловіка і жінки. Асортимент регулярно доповнюється новинками, серед яких знайдете те, що потрібно саме вам, або людині, яку хочете приємно здивувати, зробивши такий подарунок.

Ідеальна парасолька: що враховувати у виборі?

Для зручності онлайн-підбору аксесуара, на сайті створені умови:

  • Фільтр для уточнення пріоритетного типу виробу та допустимого діапазону вартості.

  • Колір.

  • Деталізований текстовий опис моделі, де вказаний тип механізму, базова тканина, діаметр.

  • Серія фотографій з різних ракурсів, завдяки якій можна в деталях розгледіти виріб.

Попит мають як механічні, так і автоматичні різновиди. Перші варто відкривати руками, другі – натисканням на кнопку. У каталозі можна зустріти елегантні моделі у вигляді довгої трості, що гармонійно виглядають як з костюмами, сукнями, так і теплим одягом. Зможете купити парасольку для жінки та чоловіка у різному віці, які мають різні стильові уподобання в образі. На вас очікують як класичні моделі, так і новинки, що тільки виходять на ринок та стають популярними, завойовуючи симпатії власників та власниць. Потішать якістю не лише тканини, матеріали для механізму, але і фурнітура.

Сучасна стильна парасолька: купити в Києві та не тільки

Нові та постійні клієнти 11Bags можуть придбати обновку для себе чи на подарунок у шоурумі, що розташований у ТЦ «Метроград» у самому центрі столиці. Окрім того, можна оформити посилання через «Нову пошту» у регіони за мінімальною сумою передплати 200 грн. Оплата на відділеннід при отриманні готівкою, карткою з урахуванням послуг післяплати. У відгуках підкреслюються такі позитивні моменти співпраці:

  • Асортимент, що регулярно оновлюється.

  • Гарантоване відправлення фірмового виробу у брендовому пакуванні.

  • Адекватна вартість з урахуванням бренду та технічних характеристик моделей.

Завжди можете розраховувати на консультації фахівців, які на основі озвучених побажань та граничного бюджету допоможуть зробити вибір. Асортимент парасольок – фантастичний: на вибір представлені як однотонні, так і унікальні рішення, де на захисну тканину перенесені сюжети відомих картин, або інші цікаві графічні елементи у різних кольорах.

Парасолька може стати як гармонійним доповненням образу з урахуванням кольорової гами, або навпаки, яскравим акцентним елементом у загальному образі. Для виробництва аксесуарів використовується тканина, яка не промокає та дозволяє відводити краплі дощу та снігу. Плюс у тому, що тканина при відкритті швидко розпрямляється і можна в деталях розгледіти малюнок. Подібні яскраві моделі точно не залишать байдужими потенційних власників, які будуть регулярно отримувати компліменти від інших, у яких буде зазначатися показова якість та унікальне стильне рішення.

Наперед оцінюйте не лише те, наскільки вам подобається колір та зображення, але і варіант декору ручки. Європейські виробники використовують якісні матеріали, приємні за тактильними відчуттями. Плюс, вони надійно фіксуються у долоні, навіть, коли вона у рукавицях.

Моделі потішать своїм унікальним дизайнерським рішенням. Традиційно вони мають чохол для компактного зберігання у зібраному вигляді з такої ж тканини, як і купол, а також невеличкий браслет, щоб носити аксесуар на зап’ясті. Не відмовляйте собі у задоволенні та робіть покупки фірмових речей.