Сумка чоловіча через плече - купити чоловічі сумки через плече в Києві, сумка через плече чоловіча в інтернет-магазині сумок 11bags.com.ua
Меню
Ваш Кошик

Сумка через плече чоловіча

Фільтри

Сумка через плече чоловіча – компактний і стильний аксесуар

Саме на цій сторінці інтернет-магазину «11 Bags» представлені чоловічі сумки через плече, модель яких також відома під назвами «месенджер» та «почтальонка». Серед основних аспектів, чого товари привертають увагу навіть дуже вимогливих до гардероба та аксесуарів чоловіків, варто назвати такі:

 • Компактне рішення для того, щоб в одному місці зберігати та мати під рукою потрібні речі: ключі від будинку, автівки, гаманець, ходл з картками, смартфон тощо.

 • Звільнення рук, що особливо важливо, коли тривалий час в русі, в дорозі.

 • Можливість поєднання з теками для паперів, дорожніми сумками.

Обирають для себе подібний аксесуар, щоб щодня ходити на роботу, або ж відправлятися на прогулянки, на шопінг, ділову чи романтичну зустріч. В асортименті популярного по усій Україні магазину «11 Bags» представлені моделі від успішних італійських виробників, які мають великий досвід в дизайні та виготовленні речей з якісної натуральної шкіри.

Сумка через плече – купити та насолоджуватися вибором

Щоб річ дійсно подобалась і носилась із задоволенням, варто наперед врахувати усі важливі аспекти. Серед них такі:

 • Форма: поруч із класичними стриманими квадратними, прямокутними варіантами, можуть бути з заокругленими варіантами. Окрім традиційного вертикального  розміщення, також можуть бути сучасні горизонтальні.

 • Розмір: представлені рішення як компактного, так і збільшеного розміру, аби можна було вмістити ще більше потрібних речей.

 • Колір: традиційно популярні бренди роблять акцент на стримані відтінки – чорний, сірий, коричневий.

Зручно, що в чоловічих сумках через плече може бути як постійний, так і змінний ремінь – відстібується завдяки спеціальним карабінам. Для того, щоб самостійно обирати вдалу довжину, можна користуватися регуляторами. Також важливим аспектом у виборі є ергономічність, створена внутрішніми та зовнішніми кишенями. Італійські виробники, з якими співпрацюємо тривалий час, поруч із використанням якісної шкіри застосовують міцну, перевірену, але при цьому красиву фурнітуру, що покрита хромом, або іншим кольоровим матовим напиленням.

Сумка чоловіча на плече – гарний подарунок близькій людині

Якщо знайомий чоловік цінує статус, престиж, при цьому любить носити стильні та практичні речі, сумка чоловіча на плече – саме той подарунок, який залишить адресата максимально задоволеним. У нашому шоурумі, що працює в ТЦ «Метроград» в Києві, та інтернет-магазині «11 Bags» представлені моделі за адекватними цінами, а регулярні акції та знижки нікого не залишать байдужими.

Класичні та сучасні сумки чоловічі на плече виготовляються з якісної шкіри, що має матове чи глянсове покриття. Як додатковий декор використовуються:

 • Масивні застібки, блискавки.

 • Зовнішні кишені.

 • Брутальний зовнішній вистіг.

 • Нашивки.

 • Металеві логотипи.

Довгий повідець може бути зі шкіри чи міцного при цьому красивого шовку, або виконаний у комбінованій техніці. Реалізуємо асортимент аксесуарів у фірмовому пакуванні, і тому його одразу можна презентувати, подарувавши позитивні емоції та якісну річ.

Носяться чоловічі сумки через плече як із теплим зовнішнім одягом, так і легким – футболки, сорочки, жакети. Зручно, що усі потрібні та цінні речі під контролем, а при необхідності можна взяти аксесуар під руку. Робіть замовлення на відправку через «Нову пошту», сплачуючи мінімальну передплату у розмірі 200 грн. Оплата при отриманні готівкою, карткою з урахуванням послуг післяплати. Консультанти за потреби нададуть відповіді на питання та допоможуть здійснити вибір обновки для себе, або у вигляді презенту.